Prijs aanvragen

Spanframe E-mini

Artikelnummer: SPANEMINI
Artikel 1 van 4
Overzicht

Een eenvoudig en zeer betaalbaar spansysteem. Dit spanframe is geschikt voor binnen en buiten, tot een formaat van maar liefst 250 m2. Het kunststof klemprofiel, waarmee het doek (450 gram per m2) wordt vastgezet op het bodemprofiel, is 20 mm breed en vormt tevens de randafwerking van uw frame. U heeft uiteindelijk een spansysteem van slechts 10 mm dik en 20 mm breed. Voor het klemprofiel kunt u kiezen uit wit, zwart of grijs. Het bodemprofiel is uit brut aluminium. Nadat het doek is vastgezet, wordt het doek schoongesneden langs het bodemprofiel. Voor vrijstaande toepas- singen of grote overspanningen is E-dubbel leverbaar; voor kleinere toepassingen is E-mini micro leverbaar.

Spansysteem voor decodoek, een eenvoudig en betaalbaar spanframe voor strakke doekpresentaties binnen en buiten.

  • Spansysteem en spanframe voor decodoek
  • Budgetvriendelijke oplossing
  • Geschikt voor binnen- en buitengebruik
  • Toepasbaar tot ca. 250 m² doekoppervlak
  • Kunststof klemprofiel van 20 mm breed
  • Klemprofiel dient tevens als randafwerking
  • Uiteindelijke zichtdikte: ca. 10 mm
  • Kleuren klemprofiel: wit, zwart of grijs
  • Bodemprofiel uitgevoerd in brut aluminium
  • Doek (± 450 g/m²) eenvoudig vast te zetten
  • Na montage strak op maat schoon te snijden
  • Strakke en moderne uitstraling
  • Ideaal voor gevelreclame, winkels en interieurtoepassingen

Dikte: ± 10 mm

Kenmerken

  • Zeer slank aluminium profiel
  • Kunststof klemprofiel zichtbaar
  • Budgetvriendelijke oplossing
  • Eenvoudige montage

Toepassing

  • Binnen en buiten
  • Gevelreclame en doekframes

Alle prijzen zijn exclusief eventuele belettering en montage; wilt u dat wij dit regelen, neemt u dan contact met ons op voor een offerte op maat. Dit geldt ook wanneer u grotere aantallen wenst.

© 2021 - 2026 displays-plus.be signs reclame binnenbewegwijzering buitenbewegwijzering | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel